O TRENINGU

Szybko, skutecznie oraz efektownie. FitFuture.pl stawia wszystko co wiesz na temat treningu siłowego na głowie. Bazując na treningu EMS (electric muscle stimulation) w FitFuture przygotowaliśmy dla Was naukowo potwierdzoną metodę, używaną wcześniej w fizjoterapii i medycynie sportu.

Tradycyjnie, w trakcie wykonywania ćwiczeń, nasz mózg wysyła impulsy do neuronów, czego efektem są skurcze mięśni. Dzięki EMS cały proces można przeprowadzić zastępując pracę mózgu impulsami elektrycznymi wysyłanymi ze specjalnego urządzenia Miha Bodytec.
Taki impuls wywołuje kontrolowany skurcz mięśni z pominięciem części lub całego układu nerwowego odpowiedzialnego za skurcz podczas tradycyjnego treningu. Im więcej kontrolowanych skurczów tym silniejsze mięśnie, smuklejsze u kobiet i większe objętościowo u mężczyzn. Pobudzane są nawet mięśnie znajdujące się w głębszych warstwach naszego ciała.

Sprawdź trening EMS i przekonaj się, że nikt inny do tej pory nie zapewniał Tobie tak wiele korzyści w tak krótkim czasie.

o treningu ems

KONTAKT

zdrowe stawy kontakt trening personalny olsztyn o nas fitfuture trening współpraca ems

Godziny Otwarcia:

Pondz. – Piątek: 7:00 – 22:00

Sobota: 9:00 – 16:00

533 010 800

studio@fitfuture.pl

facebook.com/fitfuturePL

ul. Wyzwolenia 19

10-105 Olsztyn