wyrzeźbione ciało

WYRZEZBIONE CIAŁO

Nasze mięśnie odgrywają ważną rolę w wyrzeźbionej ,wzmocnionej sylwetce. Bez odpowiedniej aktywacji mięśni nigdy nie osiągniemy pięknego smukłego ciała.

Pomagają one, również w regulowaniu pracy naszego metabolizmu. To właśnie dzięki mięśniom wzrasta podstawowa przemiana materii (BMR) . Im wyższe tempo przemiany tym więcej kalorii spalasz i łatwiejsza staje się kontrola wagi.

To właśnie Twoje mięśnie wysyłają wiele wiadomości do mózgu, które wpływają na metabolizm. Zwłaszcza Interkulina-6 i Interkulina-15 których poziom wzrasta istotnie po treningu EMS w FitFuture przyspieszają metabolizm węglowodanów. Oznacza to, że glukoza jest transferowana bardziej efektywnie z krwi do mięśni co odgrywa istotna rolę w
regulowaniu poziomu cukru oraz energii

Po intensywnej sesji treningowej EMS Twoje ciało spala extra kalorie jeszcze przez wiele godzin po jej zakończeniu. Dzieje się tak za sprawą konieczności spłaty „długu tlenowego” powstałego podczas treningu. Rezultatem takiej sytuacji jest większa utrata tkanki tłuszczowej.

WZMOCNIONE CIAŁO

Zarówno szybki metabolizm czy restrykcyjna dieta nie są wystarczające by mieć perfekcyjnie wzmocnioną sylwetkę. By tego dokonać potrzebujesz regularnej aktywacji wszystkich mięśni , zarówno powierzchniowych  jak i głębokich. Tylko Trening EMS FitFuture angażuje tak znacznie mięśnie we wszystkich warstwach. Wyrzeźbione i mocne ciało jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie do osiągnięcia.

POTWIERDZONE BADANIAMI NAUKOWYMI STATYSTYKI

Badanie  University of Bayreuth and Erlangen-Nuremberg (2008) dowiodło, że regularny trening EMS Fitfuture skutkuje pozytywnymi zmianami w sylwetce w krótkim czasie.

89% zaobserwowało, że ich sylwetka jest znacząco mocniejsza, napięta i stabilna
89% potwierdziło znaczące widoczne zmiany w sylwetce
Średnio kobiety utraciły 1,5 cm w obwodzie bioder
Poziom tkanki tłuszczowej spadł nawet o 4% w ciągu 6 tygodni
Mężczyźni zredukowali poziom tkanki tłuszczowej w pasie o 2.3 cm zyskując w tym samym czasie tkankę mięśniową : +2cm w nogach, klatce piersiowej oraz ramionach
Sportowcy uzyskali wzrost masy mięśniowej , łącznie 4cm w obwodach ( znacząco więcej niż podczas tradycyjnego treningu)
Seniorzy powyżej 65 roku życia zredukowali poziom tkanki tłuszczowej średnio o 6%

korzyści ems

ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE

korzyści ems 2

UKŁAD MIĘŚNIOWY

korzyści ems 3

ZDROWE STAWY

korzyści ems 4

ZWALCZANIE CELLULITU

korzyści ems 5

WYRZEŹBIONE CIAŁO

wyrzeźbione ciało

KONTAKT

zdrowe stawy kontakt trening personalny olsztyn o nas fitfuture trening współpraca ems

Godziny Otwarcia:

Pondz. – Piątek: 7:00 – 22:00

Sobota: 9:00 – 16:00

533 010 800

studio@fitfuture.pl

facebook.com/fitfuturePL

ul. Wyzwolenia 19

10-105 Olsztyn