Trening EMS

Szybko, skutecznie oraz efektownie.

trening ems w olsztynie

Szybko, skutecznie oraz efektownie. FitFuture.pl stawia wszystko co wiesz na temat treningu siłowego na głowie. Bazując na treningu EMS (electric muscle stimulation) w FitFuture przygotowaliśmy dla Was naukowo potwierdzoną metodę, używaną wcześniej w fizjoterapii i medycynie sportu.

Tradycyjnie, w trakcie wykonywania ćwiczeń, nasz mózg wysyła impulsy do neuronów, czego efektem są skurcze mięśni. Dzięki EMS cały proces można przeprowadzić zastępując pracę mózgu impulsami elektrycznymi wysyłanymi ze specjalnego urządzenia Miha Bodytec.
Taki impuls wywołuje kontrolowany skurcz mięśni z pominięciem części lub całego układu nerwowego odpowiedzialnego za skurcz podczas tradycyjnego treningu. Im więcej kontrolowanych skurczów tym silniejsze mięśnie, smuklejsze u kobiet i większe objętościowo u mężczyzn. Pobudzane są nawet mięśnie znajdujące się w głębszych warstwach naszego ciała.

Sprawdź trening EMS i przekonaj się, że nikt inny do tej pory nie zapewniał Tobie tak wiele korzyści w tak krótkim czasie.

Umów się na trening wprowadzający!

Sprzęt, za pomocą którego prowadzone są treningi spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Produkowany jest przez niemiecką firmę – Miha Bodytec, lidera w elektrostymulacji mięśni technologią EMS. Cały system został zaprojektowany z myślą o maksymalnej skuteczności i może być wykorzystywany w różnych rodzajach treningów.

Korzyści

KLASYCZNY TRENING NA SIŁOWNI

Wymagany czas treningu
check_blue Tylko 20 minut
Około 90 minut
Optymalna częstotliwość treningów w tygodniu
check_blue 1 raz w tygodniu
3-5 razy w tygodniu
Widoczne trwałe rezultaty
check_blue Po 8-10 sesjach
Po 15-20 sesjach
Obciążenie stawów
check_blue Znikome
Podwyższone
Utrata wagi i tkanki tłuszczowej
check_blue Do 3 razy szybciej
Standardowo
Redukcja celulitu
check_blue Tak
Nie
Trening szkieletu mięśniowego
check_blue Zawsze
Tylko podczas niektórych ćwiczeń
Przyrost mięśni głebokich
check_blue Do 5 razy szybciej
Standardowo
Ryzyko kontuzji
check_blue Brak
Wysokie

20 minutowy Trening Ems zastąpi wiele godzin spędzonych na siłowni.